Bleší trh v Pacově – 21. srpna

Rádi bychom vás srdečně pozvali na druhý Letní prázdninový trh, které se uskuteční v neděli 21. srpna od 9 do 13 hodin v areálu skateparku naproti zámku. Na srpnový termín jsme si pro vás připravili bonus v podobě Blešího trhu.

Srpnový trh se tak rozšíří o další prodejce a sortiment, který bude až do konání trhu velkým překvapením pro nás všechny. Obě části trhu budou probíhat ve stejný den i čas, a dokonce též na stejném místě – tedy v areálu skateparku; Blešák bude pak v rámci programu situován v jeho zadní části směrem k dětskému hřišti.

Blešího trhu se může zúčastnit jako „prodejce“ kdokoliv, kdo by chtěl prodávat předměty, které normálně nevyrábí za účelem výdělku. Prodávat může tedy ten, kdo chce nabízet své poklady z půdy, dědictví, staré knihovny, věci po dětech atd. Prostě cokoliv, co vám doma leží a vy už to nevyužijete! Každý prodejce si pak musí zajistit své prodejní místo sám: nemusí to být nutně stánek, pro dané účely bude jistě stačit cokoliv ve stylu stolku, deky, židle atp. Pokud budete mít jakékoliv dotazy či zájem o prodej, kontaktujte prosím Informační centrum Pacov na e-mail: infocentrum@mestopacov.cz nebo na tel.: 565 455 100.

Město Pacov